Türkülerimiz for Android

türkülerimiztürkülerimiztürkülerimiztürkülerimiz
Türkülerimiz app for android description: T rk a rl kl zg n m zikleri de i inde bar nd ran bir t rk s zleri ar ivi.
3000 e yak n t rk s z i erir.
Arama k sm ile t rk ad s zler kaynak ki i s z m zik derleyen gibi alan bilgilerini girip istedi iniz t rk ye kolayca ula abilirsiniz.
Be endi iniz t rk leri favoriler k sm na ekleyip bir arada g rebilirsiniz.
T rk s zleri k sm ndan play tu una basarak mevcut t rk n n youtube sonu lar n g rebilirsiniz ve istedi iniz videou se ip izleyebilirsiniz.
Programla ilgili g rd n z eksikleri yada hatalar ileti im k sm ndan bildirebilirsiniz.
Adresinden program n web versiyonunu kullanabilirsinizt rk ler t rk s zleri t rk zle t rk dinle turkuler
Download Android 2.3+ Türkülerimiz.apk | 4MB

Related Apps to Türkülerimiz

Türkçe navigasyon
Türkçe navigasyon
Bulundu unuz noktay ve gidece iniz noktay haritadan belirleyin rotan z izin. Hastaneler eczaneler okullar ve oteller i in arama yap n. Cretsiz t rk e navig..
Buhari türkçe hadis kitabı
Buhari türkçe hadis kitabı
sahih i buharit rk e hadis kitab kur 39 an dan sonra en sahih kaynak eser s nnete s ms k sar lmak isteyenler i in slamda kur 39 andan sonra - s rada olan ..
Türkçe sözlük
Türkçe sözlük
Kapsaml t rk e s zl k. Nternet ba lant s gerektirmez. Ayr ca t rk e yaz m kurallar ile ilgili a klamalar ayr bir b l mde bulabilirsiniz.
Asistanb türkçe sesli asistan
Asistanb türkçe sesli asistan
S r m - 9 39 daki yenilikler: bu s r mde asistan b 39 nin sizinle daha iyi bir ileti im kurabilmesi i in bir tak m optimizasyonlar yapt k. Anlayabildi i me..
Ceyd-a türkçe asistan
Ceyd-a türkçe asistan
only turkish speaking version is available at the moment ceyd a resmi sayfas : yardimci. Ceyd a uygulamas ile g nl k hayat n zda ihtiyac n z olan konular ..
Almanca türkçe sözlük
Almanca türkçe sözlük
Almanca t rk e s zl k. Nternet ba lant s gerektirmez.
Türkçe İngilizce Çeviri
Türkçe İngilizce Çeviri
T rk e ngilizce eviri ve ngilizce t rk e eviri ba ta olmak zere 51 dilde c mle eviri uygulamas.
İngilizce türkçe sözlük
İngilizce türkçe sözlük
ngilizce t rk e s zl k nternet ba lant s gerektirmez. Telaffuz i in text to speech zelli i telefonunuzda aktif olmal d r. English turkish turkish english ..
Ferheng - kürtçe türkçe söz..
Ferheng - kürtçe türkçe söz..
Bu uygulama k rt e ve t rk e dilleri aras nda eviri yapan cretsiz bir s zl k uygulamas d r. Ster k rt e t rk e ister t rk e k rt e eviri yapabilir kelimele..
Türk telekom müzik
Türk telekom müzik
T rk telekom m zik ile d nyan n m zi ine kulak ver! Yepyeni ara y z ve zellikleri ile yerli ve yabanc milyonlarca ark t rk telekom m zik te seni bekliyor. ..
Nhạc vàng
Nhạc vàng
trữ tình
Number1-number1 türk fm tv
Number1-number1 türk fm tv
T rkiye 39 nin bir numaras number 1 tv number1 fm number1 t rk tv number1 t rk fm 39 i mobil cihaz n zdan izleyin dinleyin. Yerli yabanc m zik d nyas hakk ..
Apktidy.com - Download free türkülerimiz.apk for Android 2.3+ mobile. ApkHere is really the best place to quickly find thousands useful apk apps and new android video games for Samsung Galaxy, Huawei, LG, Sony, Meizu, Asus android phone or tablet devices. All Apk Here apps sort of the most popular categories like education, photo editor, social, fitness, tools apps and brain, card, action, puzzle, online, arcade, racing games in .apk files format. Simple, Fast and safe Apk apps store for your android at Apktidy.com
Apktidy Main   Categories   Apk Games   Apk Apps   TOS & DMCA   Contact us
Copyright © Apktidy.com 2017 All Rights ReservedBack to top