Ferheng - kürtçe türkçe sözlük for Android

ferheng - kürtçe türkçe sözlükferheng - kürtçe türkçe sözlükferheng - kürtçe türkçe sözlükferheng - kürtçe türkçe sözlük
Ferheng - kürtçe türkçe sözlük app for android description: Bu uygulama k rt e ve t rk e dilleri aras nda eviri yapan cretsiz bir s zl k uygulamas d r.
Ster k rt e t rk e ister t rk e k rt e eviri yapabilir kelimeleri favori listenizde saklayabilirsiniz.
Zel karakterleri i eren ekstra klavye aramalar n za yard mc olur.
Download Android 2.3+ Ferheng - kürtçe türkçe sözlük.apk | 10MB

Related Apps to Ferheng - kürtçe türkçe sözlük

Türkçe navigasyon
Türkçe navigasyon
Bulundu unuz noktay ve gidece iniz noktay haritadan belirleyin rotan z izin. Hastaneler eczaneler okullar ve oteller i in arama yap n. Cretsiz t rk e navig..
Türkçe sözlük
Türkçe sözlük
Kapsaml t rk e s zl k. Nternet ba lant s gerektirmez. Ayr ca t rk e yaz m kurallar ile ilgili a klamalar ayr bir b l mde bulabilirsiniz.
Buhari türkçe hadis kitabı
Buhari türkçe hadis kitabı
sahih i buharit rk e hadis kitab kur 39 an dan sonra en sahih kaynak eser s nnete s ms k sar lmak isteyenler i in slamda kur 39 andan sonra - s rada olan ..
Asistanb türkçe sesli asistan
Asistanb türkçe sesli asistan
S r m - 9 39 daki yenilikler: bu s r mde asistan b 39 nin sizinle daha iyi bir ileti im kurabilmesi i in bir tak m optimizasyonlar yapt k. Anlayabildi i me..
Ceyd-a türkçe asistan
Ceyd-a türkçe asistan
only turkish speaking version is available at the moment ceyd a resmi sayfas : yardimci. Ceyd a uygulamas ile g nl k hayat n zda ihtiyac n z olan konular ..
Almanca türkçe sözlük
Almanca türkçe sözlük
Almanca t rk e s zl k. Nternet ba lant s gerektirmez.
Türkçe İngilizce Çeviri
Türkçe İngilizce Çeviri
T rk e ngilizce eviri ve ngilizce t rk e eviri ba ta olmak zere 51 dilde c mle eviri uygulamas.
İngilizce türkçe sözlük
İngilizce türkçe sözlük
ngilizce t rk e s zl k nternet ba lant s gerektirmez. Telaffuz i in text to speech zelli i telefonunuzda aktif olmal d r. English turkish turkish english ..
Türkülerimiz
Türkülerimiz
T rk a rl kl zg n m zikleri de i inde bar nd ran bir t rk s zleri ar ivi. 3000 e yak n t rk s z i erir. Arama k sm ile t rk ad s zler kaynak ki i s z m zik..
Risale-i nur kütüphanesi
Risale-i nur kütüphanesi
Bu uygulama cretsiz olarak istifadeye sunulmu risale i nur okuma ve ara t rma program d r. Normal okuma zell kler b y k kitaplar k k kitaplar osmanl ca kit..
Kütüb-i sitte hadis
Kütüb-i sitte hadis
k t b i sitte hadis bilindi i gibi kur 39 an 39 kerim 39 den sonra slam dininin ana kaynaklar ndan ikincisi hadis 39 tir. Hadis s zl k olarak peygamber ef..
E! news
E! news
Be pop cultured. E! News has everything you need to know right when you need to know it. The e! News app delivers exclusive celebrity and entertainment cov..
Apktidy.com - Download free ferheng - kürtçe türkçe sözlük.apk for Android 2.3+ mobile. ApkHere is really the best place to quickly find thousands useful apk apps and new android video games for Samsung Galaxy, Huawei, LG, Sony, Meizu, Asus android phone or tablet devices. All Apk Here apps sort of the most popular categories like education, photo editor, social, fitness, tools apps and brain, card, action, puzzle, online, arcade, racing games in .apk files format. Simple, Fast and safe Apk apps store for your android at Apktidy.com
Apktidy Main   Categories   Apk Games   Apk Apps   TOS & DMCA   Contact us
Copyright © Apktidy.com 2017 All Rights ReservedBack to top