Almanca türkçe sözlük for Android

almanca türkçe sözlükalmanca türkçe sözlükalmanca türkçe sözlükalmanca türkçe sözlük
Almanca türkçe sözlük app for android description: Almanca t rk e s zl k.
Nternet ba lant s gerektirmez.
Download Android 2.3+ Almanca türkçe sözlük.apk | 4MB

Related Apps to Almanca türkçe sözlük

Türkçe sözlük
Türkçe sözlük
Kapsaml t rk e s zl k. Nternet ba lant s gerektirmez. Ayr ca t rk e yaz m kurallar ile ilgili a klamalar ayr bir b l mde bulabilirsiniz.
Ferheng - kürtçe türkçe söz..
Ferheng - kürtçe türkçe söz..
Bu uygulama k rt e ve t rk e dilleri aras nda eviri yapan cretsiz bir s zl k uygulamas d r. Ster k rt e t rk e ister t rk e k rt e eviri yapabilir kelimele..
İngilizce türkçe sözlük
İngilizce türkçe sözlük
ngilizce t rk e s zl k nternet ba lant s gerektirmez. Telaffuz i in text to speech zelli i telefonunuzda aktif olmal d r. English turkish turkish english ..
Sesli sözlük
Sesli sözlük
Since 1999 sesli s zl k has been one of the leading dictionaries in turkey and worldwide. Sesli s zl k offers its users a database of 20 million words with..
Buhari türkçe hadis kitabı
Buhari türkçe hadis kitabı
sahih i buharit rk e hadis kitab kur 39 an dan sonra en sahih kaynak eser s nnete s ms k sar lmak isteyenler i in slamda kur 39 andan sonra - s rada olan ..
İnci sözlük
İnci sözlük
nci s zl k 19 aral k 2009 g n kurulmu interaktif s zl kt r. Zamanla kullan c lar n n enerjileri sayesinde t rk internet camias nda bir fenomen olmu tur. K..
Itü sözlük mobil
Itü sözlük mobil
t s zl k 2004 y l nda kurulmu 100000i a k n kullan c s ve - 5 milyonu a k n girisiyle yay n yapmakta olan interaktif bir s zl k kom nitesidir. T s zl k mo..
Türkçe navigasyon
Türkçe navigasyon
Bulundu unuz noktay ve gidece iniz noktay haritadan belirleyin rotan z izin. Hastaneler eczaneler okullar ve oteller i in arama yap n. Cretsiz t rk e navig..
Asistanb türkçe sesli asistan
Asistanb türkçe sesli asistan
S r m - 9 39 daki yenilikler: bu s r mde asistan b 39 nin sizinle daha iyi bir ileti im kurabilmesi i in bir tak m optimizasyonlar yapt k. Anlayabildi i me..
Ceyd-a türkçe asistan
Ceyd-a türkçe asistan
only turkish speaking version is available at the moment ceyd a resmi sayfas : yardimci. Ceyd a uygulamas ile g nl k hayat n zda ihtiyac n z olan konular ..
Türkçe İngilizce Çeviri
Türkçe İngilizce Çeviri
T rk e ngilizce eviri ve ngilizce t rk e eviri ba ta olmak zere 51 dilde c mle eviri uygulamas.
Özlü sözler
Özlü sözler
zl s zler uygulamas yerli ve yabanc bir ok d n r fikir adam ve nl ah stan y zlerce zl s z ve aforizma i erir. Erdi i zl s zler zenle se ilmi bir k sm ilk ..
Apktidy.com - Download free almanca türkçe sözlük.apk for Android 2.3+ mobile. ApkHere is really the best place to quickly find thousands useful apk apps and new android video games for Samsung Galaxy, Huawei, LG, Sony, Meizu, Asus android phone or tablet devices. All Apk Here apps sort of the most popular categories like education, photo editor, social, fitness, tools apps and brain, card, action, puzzle, online, arcade, racing games in .apk files format. Simple, Fast and safe Apk apps store for your android at Apktidy.com
Apktidy Main   Categories   Apk Games   Apk Apps   TOS & DMCA   Contact us
Copyright © Apktidy.com 2017 All Rights ReservedBack to top