Türkçe İngilizce Çeviri for Android

türkçe İngilizce Çeviritürkçe İngilizce Çeviritürkçe İngilizce Çeviritürkçe İngilizce Çeviri
Türkçe İngilizce Çeviri app for android description: T rk e ngilizce eviri ve ngilizce t rk e eviri ba ta olmak zere 51 dilde c mle eviri uygulamas.
Download Android 4.1+ Türkçe İngilizce Çeviri.apk | 29MB

Related Apps to Türkçe İngilizce Çeviri

İngilizce türkçe sözlük
İngilizce türkçe sözlük
ngilizce t rk e s zl k nternet ba lant s gerektirmez. Telaffuz i in text to speech zelli i telefonunuzda aktif olmal d r. English turkish turkish english ..
Türkçe navigasyon
Türkçe navigasyon
Bulundu unuz noktay ve gidece iniz noktay haritadan belirleyin rotan z izin. Hastaneler eczaneler okullar ve oteller i in arama yap n. Cretsiz t rk e navig..
Ferheng - kürtçe türkçe söz..
Ferheng - kürtçe türkçe söz..
Bu uygulama k rt e ve t rk e dilleri aras nda eviri yapan cretsiz bir s zl k uygulamas d r. Ster k rt e t rk e ister t rk e k rt e eviri yapabilir kelimele..
Pratik İngilizce Öğren
Pratik İngilizce Öğren
Pratik ingilizce uygulamas ba lang seviyesinden ileri seviyeye kadar ingilizce renmenize ve geli tirmenize yard mc olacakt r. Ngilizce kelimeler ve ingiliz..
İngilizce kelime Öğreniyorum
İngilizce kelime Öğreniyorum
not: 957 adet ileri seviye yeni kelime be i eklendi. Neml : apple store education kategorisinde ilk haftadan itibaren 1 numarada kalan uygulamam z n andro..
Türkçe sözlük
Türkçe sözlük
Kapsaml t rk e s zl k. Nternet ba lant s gerektirmez. Ayr ca t rk e yaz m kurallar ile ilgili a klamalar ayr bir b l mde bulabilirsiniz.
Buhari türkçe hadis kitabı
Buhari türkçe hadis kitabı
sahih i buharit rk e hadis kitab kur 39 an dan sonra en sahih kaynak eser s nnete s ms k sar lmak isteyenler i in slamda kur 39 andan sonra - s rada olan ..
Asistanb türkçe sesli asistan
Asistanb türkçe sesli asistan
S r m - 9 39 daki yenilikler: bu s r mde asistan b 39 nin sizinle daha iyi bir ileti im kurabilmesi i in bir tak m optimizasyonlar yapt k. Anlayabildi i me..
Ceyd-a türkçe asistan
Ceyd-a türkçe asistan
only turkish speaking version is available at the moment ceyd a resmi sayfas : yardimci. Ceyd a uygulamas ile g nl k hayat n zda ihtiyac n z olan konular ..
Almanca türkçe sözlük
Almanca türkçe sözlük
Almanca t rk e s zl k. Nternet ba lant s gerektirmez.
İngilizce biliyorum
İngilizce biliyorum
Gelen talepler ve yo un ilginiz sebebi ile yeni versiyonda ingilizden t rk eye ve almancadan t rk eye se enekleri eklendi. Lginize te ekk rler. Art k ingil..
Türkülerimiz
Türkülerimiz
T rk a rl kl zg n m zikleri de i inde bar nd ran bir t rk s zleri ar ivi. 3000 e yak n t rk s z i erir. Arama k sm ile t rk ad s zler kaynak ki i s z m zik..
Apktidy.com - Download free türkçe İngilizce Çeviri.apk for Android 4.1+ mobile. ApkHere is really the best place to quickly find thousands useful apk apps and new android video games for Samsung Galaxy, Huawei, LG, Sony, Meizu, Asus android phone or tablet devices. All Apk Here apps sort of the most popular categories like education, photo editor, social, fitness, tools apps and brain, card, action, puzzle, online, arcade, racing games in .apk files format. Simple, Fast and safe Apk apps store for your android at Apktidy.com
Apktidy Main   Categories   Apk Games   Apk Apps   TOS & DMCA   Contact us
Copyright © Apktidy.com 2017 All Rights ReservedBack to top